Dzień Dobry – początek :)

wpis w: Aktualności | 0

Kasia Kok, Ola Laskowska – „wonder team” Metaflora.

Pisząc pierwszego posta na metaflorowym blogu, przypominam sobie skąd wzięła się nasza nazwa: powstała mianowicie w mądrej głowie Oli, a mój udział polegał na radosnej akceptacji tego faktu.

I stało się: miałyśmy nazwę, pomysł, wiarę, że się nam uda czyli według nas wszystko co jest potrzebne do prowadzenia firmy. Takie drobiazgi jak pieniądze nie zaprzątały naszych „ślicznych” główek.

Metaflora zaistniała http://www.metaflora.pl zaczęłyśmy pracować z radością i z radością, i radością, tworząc dekoracje ślubne, weselne, eventowe, imprezowe i wiele innych.
Spotkałyśmy niesamowitych , cudownych i mniej cudownych ludzi , dzięki którym przeżyłyśmy wiele stresów, nauczyłyśmy się mnóstwa rzeczy, wypiłyśmy morze kawy, i  którym dziękujemy , że byli przy nas , wierzyli w nas , korzystali z naszych pomysłów, pozwalali się prowadzić lub nas prowadzili, wybaczali potknięcia i pomyłki, lecz dzięki którym nie byłybyśmy takie jakie jesteśmy teraz.

Ten blog będzie wspomnieniem , może dlatego, że zaczynamy 1 listopada, będzie także bieżącym zapisem naszej pracy pełnej: pasji, radości, rozczarowań , bólu i wielu emocji na które nie ma miejsca na  naszej stronie internetowej.

Przygotowałam także kilka zdjeć , na których jesteśmy my i mała próbka naszych prac.

Fotografie Tatiana Pałucka

Ola Laskowska

Kasia Kok i Ola Laskowska – przygotowujemy motylowe wesele

Ola 🙂 – prześlicznie

Motyle Ombre

Kasia i Ola

Rozumiemy się bez słów 🙂
 

Kasia

 Autor : Katarzyna Kok

Dzień Dobry – początek 🙂
Oceń