Wasze opinie są dla nas bardzo ważne


 • Joanna Grauman-Wtulich

Jeśli ktoś szuka kwiatowych inspiracji – gorąco polecam 🙂
W pracowni Metaflora wyobraźnia nie zna granic!


 • Dominika Jastrzębska

Bardzo profesjonalna, a przy tym bardzooo miła współpraca oraz przepiękne kompozycje kwiatowe!
Polecam wszystkim parom młodym z całego serca!
Pani Ola i Kasia uczynią każdy ślub i przyjęcie weselne najpiękniejszymi 🙂

 

 • Karolina Jurewicz 

  Mój bukiet ślubny był idealny! Lepszy niż sobie go wyobraziłam! Korsarz na rękę dla świadkowej równie piękny i super rozwiązanie z tą opaską na rękę szybko się zakłada, nie spada! Nawet z butonierek panowie byli zadowoleni! Z czystym sercem naprawdę polecam tą pracownie florystyczną i uważam że lepiej trafić nie mogłam! Bardzo dziękuję że wypełniliście mój dzień tymi oto kwiatami!

   

  • Dorota Wawryło

  Polecam bardzo!!! Panie ślicznie wykonały dla mnie bukiet, wianek a także bransoletkę z kwiatów dla mojej świadkowej. Kolory kwiatów zostały idealnie dobrane i wytrzymały całą noc, chociaż był to najgorętszy dzień roku (35 stopni). Współpracę oceniam wspaniale 🙂
  Pozdrawiam!

 • Iwona Warecka

 

 

Pełen profesjonalizm. Wspaniała współpraca w trakcie tworzenia koncepcji bukietów, dużo ciepła, zaangażowanie i co najważniejsze anielska cierpliwość w stosunku do niełatwej klientki.Efekt wspaniałe bukiety, zarówno ten próbny wymarzony z biało czarnych anemonów jak i ten z którym ostatecznie Alicja pomaszerowała do ołtarza. Nie mogę zapomnieć o moim bukiecie rocznicowym. Jest cudowny. Od razu wiedziałam, że może być tylko z Metaflory. Polecam wszystkim klientom na każdą z okazję.

 • Dorota Peckiel 

  5+ dla Pani Oli i całego zespołu Metaflory. Super współpraca, kreatywne podejście do tworzenia dekoracji ślubnych, otwartość na pomysły klienta. Piękny bukiet ślubny, który był taki jak sobie wymarzyłam oraz cudowne gipsówkowe chmury na sali weselnej dopełniły klimat przyjęcia. Bardzo dziękuję 🙂!

 

 

 

 

 

 

Opinie
5 (100%) 4 ocena[/y]